סדנת כפיפות לאחור

סדנת כפיפות לאחור
מורה
ד"ר אסתי שחר עובד אלחליבי
משך:
13:00-16:00
תאריכים:
יום שישי 30/11/18
מחיר:
180שח עד ה-20/11 החל מה-21/11 המחיר יהיה 200שח

סדנת כפיפות לאחור

הגשר בין מזרח למערב

סדנת יוגה עם ד"ר אסתי שחר ועובד אלחליבי

יום שישי 30/11

13:00-16:00

הסדנא תעסוק בהיבטים המעשיים, התאורטים והפילוסופים של הכפיפות לאחור ביוגה. 

 

הסדנא משלבת בין היידע הפרגמטי של ד״ר אסתי שחר - מורה בכירה ומאסטר ליוגה המתמחה בטיפול בבעיות גב ויציבה באמצעות היוגה, לבין הידע הרחב של עובד אלחליבי - מורה מוסמך ליוגה-דהרמה ובעל תואר ראשון בפילוסופיה ותואר שני בקולנוע.

בסדנא נתרגל אסנות, נשימות ונלמד להכיר את עמוד השדרה והקשר שבין כל חולייה לאברי הגוף השונים על פי התפיסה היוגית .

 

  • מתאימה למתחילים ולמתקדמים, לתלמידים עם בעיות יציבה, לתלמידים הרוצים לפתח חגורת כתפיים גמישה ויציבה.

 

מורי הסדנא:

 

ד"ר אסתי שחר:

במשך 40 שנה מטפלת בתלמידים. תלמידה של אורית סן גופטה מפתחת שיטת הויג'נאנה יוגה. שיטה הנשענת על איינגר אך מוסיפה ערך של התבוננות והקשבה. סיימתי קורס בכירים ביוגה. ובמשך השנים משלבת בין שיטות שונות של תרגול וטיפול באמצעות היוגה. כדי להעמיק ולאפשר הבנה מודרנית עדכנית לשיטות הקלאסיות של היוגה אני מוצאת לנכון לשלב גם מחקר עדכני שמאפשר להוסיף רקע תיאורתי מדעי לעיסוק ביוגה, זאת אני עושה בלימודים אקדמאיים שבמהלכם סיימתי תואר שלישי, כאשר כל המחקרים שלי עוסקים ברפואה תרבות ונשים.
ההשענות על ידע רבע בשיטות היוגה, על מדע מתקדם, על נסיון רב בשנים בטיפול ובלימוד היוגה, מאפשרים לי ראייה רחבה של האדם המתרגל יוגה.
מנסיוני היוגה מתאימה לכל מי שרוצה בכך ומוכן להתמיד. היוגה היא כלי מלא תבונה, המאפשר לחזק את השלד וליצור איזון מחדש בגוף והנפש שלנו. קבוצות התרגול שלי מתאימה לאנשים בכל גיל בכל מצב בריאותי: לאנשים החפצים לשקם את הגב, לפני ואחרי ניתוחים קשים. למנוע אוסטואפורוזיז, לטפל בבעיות יציבה, בבעיות נשימה כמו אסטמה או לבעלי לחץ דם גבוה.

 

עובד אלחליבי:

בוגר קורס מורים דו שנתי בבית הספר ללימודי יוגה ומדיטציה של ענת צחור.

מלמד קריאה וכתיבה אקדמית וכן מבוא לקולנוע ישראלי בבית הספר לטלוויזיה וקולנוע באוניברסיטת תל אביב. עבודת התזה שלי עוסקת בייצוגים של נשימה בקולנוע הוליוודי.

בתרגול היוגה אני מבקש להתבונן בכמה שיותר מתוך כעשרים ואחד אלף הנשימות המתרחשות ביום, ולהוכיר תודה על הנשימה המתרחשת כעת.

בשאיפה:ברוך ה׳

בנשיפה: אני נושם.

להרשמה
מחיר:
180שח עד ה-20/11 החל מה-21/11 המחיר יהיה 200שח
X
הרשם
ההרשמה בוצעה