אפרו - פלואו יוגה

אפרו - פלואו יוגה
מורה
נצנת זננך מקונן
משך:
16:00-18:00
תאריכים:
21/02/19
מחיר:
חינם - בהרשמה מראש בלבד

 

שיעור מיוחד עם נצנת זננך מקונן

כשיוגה וריקוד אפריקאי נפגשים

חמישי 21/02

16:00-18:00

השיעור חינם

בהרשמה מראש בלבד - מוזמנים להתקשר לשמור מקום

 

מקדם ריפוי, איזון, שלום והעלאת האנושות כולה באמצעות שיטות היוגה, הריקוד, המקצבים, הרוחניות והערכים התרבותיים של התפוצות האפריקאיות, בסביבה רחומה, לא שיפוטית ובטוחה.

באמצעות מסורות ותורות של ריקודים של הגלות האפריקאית, מנהגים יוגיים, מקצבי ריפוי, אהבה וחמלה, אנו מתעוררים מתוך אשליות ההפרדה של העצמי, של אחרים ושל הטבע. אנו חוגגים, מכבדים ומכבדים את האנושות המשותפת שלנו ואת ההבדלים התרבותיים שלנו באמצעות החוכמה העמוקה של הסיפורים האישיים שלנו, סיפורים ומסורות של אבותינו, גישור על מחלוקות תרבותיות באמצעות ריטואל, ריפוי, שמחה, טבע והכרה באחדות שלנו האלוהית.

אפרו תזרים היוגה, האפריקאית  בקשר עם האלמנטים של הטבע. להתחבר עמוק עם מקצבים של תופים חיים בלב פתוח, סביבה כוללת, מגוונת ולא שיפוטית.

 

מבנה השיעור:

בנוי משני חלקים גדולים, תרגול היוגה, ויניאסה  והחלק השני ריקוד אפריקאי - דחף בין 2 האנרגיות .

הויניאסה היא בעיקר, של גלילי ירך, כלבים כלפי מטה, קוברות וגלילים איטיים - המשתתפים עוברים למסלול של ריקודים אפריקאים מרוכזים לפני סיום האימון ביוגה, ולאנרגיה מחודשת. השיעור מלווה במוסיקה חיה.


על נצנת:

לפניי כ10 שנים, הכרתי את היוגה, לפניי כן למדתי באקדמיה למחול של נדין בומר כ10 שנים, מחול קלאסי, ג'אז והיפ הופ, התנועה הריקודית "הסיעה" אותי לניו יורק, שם המשכתי ללמוד אצל לואם בbrowday dance center. מיד לאחר הצבא המשכתי לתרגל את היוגה תמיד מהצד, (בעולם המחול זה ההיה נחשב עוד "ספורט לעצלנים" ) עד ששיעור אחד עם טולה הכה בי, וכל סגננונות המחול, הקלאסי, סלסה, טנגו, ההיפ הופ התחברו לישות אחת. תנועה.

אני מאמינה שהתודעה שוכנת בתוך גוף חסר שקט, קופצת ממחשבה למחשבה. הרמוניית תנודות התודעה הן התרגול האמיתי של היוגה. סיימתי קורס אצל אריאן יוגה אשטנגה בסטודיו אור היוגה, והחקר שלי המשיך לבוסטון, וקיימברידג' שם למדתי את הafro flow yoga. ו2018 החלתי קורס בוינגגיט של יוגה ההריון, היוגה כחלק מהמחזור הטקסי של מחול האישה. עבורי היוגה הוא החיבור דרך הטבע, האנשים, הסביבה הקרובה והרחוקה. האיחוד בין האדם לנוף יצירתו. על כן, על הגוף להיות נינוח ויציב על מנת שיוכל להתגשם, תוך התנודה הבלתי פוסקת, התנועה המחזורית הטקסית של האדם והטבע - כאן יימצא השקט הזה.

להרשמה
מחיר:
חינם - בהרשמה מראש בלבד
X
הרשם
ההרשמה בוצעה