אודות

יוגה היא מסע מופלא אל תוך עצמנו, המאפשר חיבור בין הגוף לבין הנפש. התמדה והקשבה פנימית במהלך התרגול, מאפשרת ליוגה להשפיע על חיינו בכל הרבדים. היוגה מחזקת את הגוף ואת המערכת החיסונית, ומסייעת לגוף לרפא את עצמו. היא מחדדת את החושים והחשיבה, מרגיעה, ומלמדת אותנו לנשום בצורה נכונה ובריאה יותר.

שיעור היכרות  - 50 ש"ח
חודש היכרות - 330 ש"ח.
מידע נוסף ומחירון מפורט ניתן לקבל בדלפק הקבלה.
אנחנו כאן לכל שאלה, התייעצות ובקשה.
צוות אור היוגה.03-5255052
המקום שלנו

אור היוגה הוקם ב- 2009 מרחב אור היוגה שוכן באזור שקט ומטופח במרכז תל אביב. המרחב תוכנן בקפידה כדי ליצור הנאה מרבית עבור מתרגלות ומתרגלי היוגה, לתת כלים לשיפור איכות החיים ולאפשר הפוגה מתלאות היום יום. באור היוגה ישנם שני אולמות גדולים הסמוכים זה לזה, מקלחות מפנקות, חדרי הלבשה וסלון מרווח. לאחר התרגול מוגש תה לסלון וניתן לשוחח עם שאר הקהילה, להתייעץ עם המורות והמורים או לצפות בתרגולים של המורים הטובים בעולם על מסך הטלוויזיה.

המורות והמורים
צוות המורות והמורים באור היוגה הוא לא רק מנוסה ומקצועי, אלא גם רואה את תפקידו כשליחות. העברת תורת היוגה, על מגוון הכלים שהיא נותנת והחוויה השלמה שהיא יוצרת, חשובה לכל מורה ומורה. הלימוד בסטודיו הוא אישי, ותשומת לב קפדנית ניתנת לכל מתרגל/ת.
המורים
הציוד

באור היוגה תמצאו את כל הציוד שרק תוכלו לחלום עליו. מזרוני יוגה איכותיים, בלוקים, רצועות, שמיכות, בולסטרים ואפילו כריות לכיסוי העיניים לצורך ההרפייה המושלמת. עלות השכרת מזרן לשיעור= 10שח 
בפינת הבוטיק שלנו ניתן גם לרכוש מזרון יוגה, מנשא למזרון, בלוקים, כיסויים למניעת החלקה ועוד. 
בנוסף, ניתן להשאיר בסטודיו ציוד אישי במקומות המיועדים לכך.